SHOCKAR cyklo-turistická mapa Beskydy, Javorníky

Neohodnoceno
115 Kč
Skladem (1 ks)

SHOCKAR cyklo-turistická mapa BESKYDY, JAVORNÍKY

Vlci, medvědi a rysi zde dávají dobrou noc. Jejich zdejší přítomnost ukazuje, jakým výjimečným pohořím Beskydy a jejich nejjižnější část Javorníky jsou. Spousta malebných horských osad, kde se slévají rozdíly mezi

Detailní informace

Detailní popis produktu

SHOCKAR cyklo-turistická mapa BESKYDY, JAVORNÍKY

Vlci, medvědi a rysi zde dávají dobrou noc. Jejich zdejší přítomnost ukazuje, jakým výjimečným pohořím Beskydy a jejich nejjižnější část Javorníky jsou. Spousta malebných horských osad, kde se slévají rozdíly mezi Čechy a Slováky, husté lesy a dlouhá klikatící se hřebenovka – to už stojí za to!
V turistické mapě Beskydy, Javorníky od SHOCart s měřítkem 1:40 000 najdete zaznačené veškeré turistické i cyklistické trasy včetně důležité kilometráže. Silniční síť, říční síť, památky, lesy, praktické informace atd. To vše v praktickém formátu vhodném do kapsy. Navíc je i vlídná pro oči, nepotřebujete žádné brýle ani lupu pro detektivy, obsahuje totiž větší písmo usnadňující čtení.
A jedna naprostá novinka. Díky hvězdičkové klasifikaci zajímavých míst už se nikdy nemusíte ptát, jestli dané místo stojí za navštívení. Samozřejmostí turistické mapy Beskydy, Javorníky je podpora GPS (síť WGS 84).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: