LIFESYSTEM opalovací krém MOUNTAIN SUN CREAM SPF 50+

Neohodnoceno
Značka: Lifesystems
289 Kč 379 Kč od 289 Kč
Dostupné u dodavatele Skladem (2 ks) Zvolte variantu
Varianta

LIFESYSTEM opalovací krém MOUNTAIN SUN CREAM SPF 50+

Mountain Sun Creams je rodina ochranných krémů před Sluncem, které jsou vhodné zejména pro vysokohorskou turistiku a lezení. 5ti hvězdičková UVA ochrana s 8 hodinovým účinkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LIFESYSTEM opalovací krém MOUNTAIN SUN CREAM SPF 50+

Mountain Sun Creams je rodina ochranných krémů před Sluncem, které jsou vhodné zejména pro vysokohorskou turistiku a lezení. 5ti hvězdičková UVA ochrana s 8 hodinovým účinkem.

Vlastnosti, obsah balení:

  • 8 hodinová ochrana
  • Potu odolný a zvlhčující
  • Širokospektrální 
  • SPF 50+ a 5hvězdičkový UVA (Sun Stick SPF30)
  • Použití: Pro vysokohorskou turistiku a lezení

Parametry:

  Hmotnost (g): Rozměr (mm):
Mountain SPF50+ 50ml 70 50x23x126
Mountain SPF50+ 100ml 117 25x63x150

Materiál:

  • Tvrzený plast

Doplňkové parametry

Kategorie: krémy, deodoranty, toaletní tašky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Lifesystems

Svoboda jít dále „Jako mladý cestovatel jsem se pravidelně odvážil mimo vyšlapané cesty, ale jednoho dne, daleko od civilizace, jsem potřeboval naléhavou lékařskou pomoc. Naštěstí jsem byl u téměř kvalifikovaného lékaře, Ania Koziell , který vždy nosil provizorní tašku s pomůckami první pomoci. Tak jsem se zeptal: Jak bych to zvládl bez svého doktora na cestách?"

„Když jsem se vrátil domů, pracoval jsem ve spolupráci s Anií a také s předními expedičními a nouzovými lékařskými experty na vývoji první britské lékárničky specifické pro cestování v roce 1989. Od té doby jsme neustále vyvíjeli s využitím vědeckých inovací a špičkového výzkumu. poskytnout širokou škálu expedičního vybavení, které vám umožní zažít ta nejtěžší dobrodružství na světě." Mark Cobham - zakladatel Lifesystems

Dnes je Lifesystems součástí 50členného týmu produktových vývojářů a skutečných cestovatelských expertů, který dodává expediční vybavení specializovaným prodejcům ve více než 40 zemích světa. Jako tým, který často sám zažívá nutkání vrhnout se po hlavě do dobrodružství, vědí, jak vyrobit sadu, která je pro danou práci vhodná.

Jejich produkty jsou navrženy a vyvinuty v Británii za použití špičkových materiálů a technik. Každý design byl hluboce zvážen, aby vám pomohl získat to nejlepší ze životních dobrodružství, bez ohledu na to, jak velké nebo malé. Abyste mohli pokračovat v dobrodružství, zajistěte si znalosti, že jste připraveni na cokoli.

 Výrobce:

Lifemarque mail@lifemarque.co.uk +44 (0)118 981 1433, 1 & 8 Bacchus House, Calleva Park, Aldermaston, Berkshire, RG7 8EN

Dovozce:

TotalOutdoor s.r.o.
Fabiánova 1275/6, 150 00 Praha 5

IČ: 26451875
DIČ: CZ26451875
ID schránky: 7ny7wub

Karel Mandík
marketing, finance
karel@totaloutdoor.cz
+420 725 606 300
 
Jan Prokeš
obchod
honza@totaloutdoor.cz
+420 773 491 880